Понуди
Халкидики викенд патување за духовден. Приватно сместување во Калитеа и Полихроно.
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА Приватно сместување - Парга и Врахос ЗА ТЕРМИН: 08.06.2016
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА - Лефкада Цена 99 евра Приватно сместување ЗА ТЕРМИН: 10.06.2016
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ХАЛКИДИКИ - КАСАНДРА Цена 55 евра Приватно сместување – сопствен закуп ЗА ТЕРМИН: 29.05.2016
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА - ЈОНСКИ БРЕГ Приватно сместување ЗА ТЕРМИН: 01.06.2016 ВРАХОС – 69 ЕВРА ЛЕФКАДА – 79 ЕВРА
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!! Приватно сместување – сопствен закуп ЗА ТЕРМИН: 12.06.2016 НЕИ ПОРИ – ВИЛА ЕЛВИРА КАЛИТЕА – ВИЛА ОСКАР / ВИЛА КЛЕОПАТРА ПОЛИХРОНО – ВИЛА ХРИСТОС / ВИЛА ЛИЦА
Хотел ТРОПИКАЛ ХАНИОТИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА ТЕРМИН: 22.05.2016
Крстарење по 7 јонски острови. Крстарење на 3 плажи. Ден за паметење на Катизма. White Party Cruise.
П А Р Г А СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!! Приватно сместување – сопствен закуп
Булеварот Невски, Казанската црква, Дворскиот плоштад, Адмиралитетот, Василевскиот Остров, Ермитаж, Исакиевата Соборна црква, Бронзениот Коњаник, Смољни... Посета на Петропавловската тв...
Неа Анхиалос се наоѓа на само 15 км од градот Волос, односно на само 435км од Скопје. Прекасно туристичко место, со преубава пространа плажа и тиркизно сино море. Протесилaос е фамили...
Викенд понуди за Северен Кипар со авион.
Лефкада или Лефкос е остров во Јонското Море, поврзан со копното со автопат и висечки мост. Лефкада спаѓа меѓу поголемите острови во Грција.
ВИЛА ОСКАР - се наоѓа во центарот на Калитеа, одалечена 600 м. од плажа. Располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија. Сите студија имаат балкон, мини кујна целосно о...
ВИЛА АПОСТОЛИС се наоѓа на 150 метри од плажа. Располага со трокреветни студиа и 2 дуплакси (две одвоени спални и кујна).Секое студио / дуплекс има балкон, комплет опремена кујна со фри...
Иос - Oстров од групата Киклади, популарно помеѓу младите заради бурниот ноќен живот и преубавите плажи. Центарот на сите случувања е главниот град Хорa.
Вила Ангелики - се наоѓа на 40 метри од плажа во централниот дел на Пефкохори. Располага со трокреветни студија, четворокреветни и петокреветни апартмани, опремени со мини кујна, бања, ...
Вила ХРИСТОС - се наоѓа на 300 метри од плажа во мирно опкружување. Вилата располага со 1/3апартмани и 1/4 дуплекс апартмани, сите се со балкон, комплет опремена кујна, бања, ТВ, Wi-Fi ...
Alykes се наоѓа на 5 километри од Волос, кој е познат по својата одлична туристичка организација и долгата песочна плажа. Плажата Alykes изобилува со палми и дрва од еукалиптус. Една о...
ХОТЕЛ МАРО 3*** се наоѓа на преубавиот дел во Агиос Јоанис на само 10м од преубавата песочна плажа и тиркизнто сино море, на самото крајбрежје преплавено со локални традиционални таверн...
Мистично привлечен, спакуван во историски приказни,обоен од влијанија на најразлични цивилизации, Крф фасцинира со природна убавина и освојува со искуства вредни за сечие сеќавање. Не с...
KOPSI’S BEACH HOTEL - PEFKOCHORI
Еден од најзелените острови во Медитеранот со прекрасни златно жолти плажи и кристално бистро море.
ВИЛА КЛЕОПАТРА се наоѓа во централниот дел на Калитеа, над супермаркетот Масутис, на околу 600 метри оддалеченост од плажата. Располага со четворокреветни апартмани со капацитет 4 особи...
Вила ДЕЛФИН се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, на сама плажа со поглед на море. Располагачетирикреветни апартмани (две простории-спална и соба со два кревети и кујна). Апартманите ...
ХОТЕЛ „ХАНИОТИ" - ХАНИОТИ Грција Лето 2016
Се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, одалечена 100 метри од плажа. Располага со студиа и апартмани на први и втори кат. Секое студио е опремено со мини кујна, бања, балкон, ТВ, клима...
Парга, историско гратче на Јонско море. Некогаш важна тврдина на Османлиите. Прекрасни плажи и кристално чисто плаво море.
Вила ПАРТЕНИС се наоѓа на 120 метри од плажа во мирниот дел на Пефкохори во близина на двата големи супермаркети. Сместувањето е во апартмани на приземје и спрат со 3 редовни легла и дв...
Вила ТАЛАСА се наоѓа на 40 метри од плажа. Располага со двокреветни и трокреветни студиа, опремени со мини кујна, бања, балкон и ТВ и клима која се доплака 5 € од ден
Вила ЛИЦА – се наоѓа на 40метри од плажа. Вилата располага со 1/4апартмани на високо приземје со балкон. Сите апартмани се со комплет опремена кујна, бања, ТВ со сателитска, Wi-Fi и кли...
Двокреветни и трокреветни студиа опремени со мини кујна, бања, балкон и ТВ. Истите се од Б категорија.Користење на клима се доплаќа 5 € по ден
Сместен на преубава, околу два километри долга плажа, ви овозможува прекрасен одмор на тиркизното Јонско море. Изобилува со кафанчиња, таверни, и рибни ресторани сместени по убавото шет...
Земја со богата историја, традиција и култура. Земја на Фламенгото, коридата и виното. Сончева, топла и возбудлива 24 часа. Ве водиме на Коста Брава – “ Дива Обала” , со стрмни, избразд...
ПРЕБАРАЈ ПОНУДИ
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА Приватно сместување - Парга и Врахос ЗА ТЕРМИН: 08.06.2016
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА - Лефкада Цена 99 евра Приватно сместување ЗА ТЕРМИН: 10.06.2016
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ХАЛКИДИКИ - КАСАНДРА Цена 55 евра Приватно сместување – сопствен закуп ЗА ТЕРМИН: 29.05.2016
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА - ЈОНСКИ БРЕГ Приватно сместување ЗА ТЕРМИН: 01.06.2016 ВРАХОС – 69 ЕВРА ЛЕФКАДА – 79 ЕВРА
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!! Приватно сместување – сопствен закуп ЗА ТЕРМИН: 12.06.2016 НЕИ ПОРИ – ВИЛА ЕЛВИРА КАЛИТЕА – ВИЛА ОСКАР / ВИЛА КЛЕОПАТРА ПОЛИХРОНО – ВИЛА ХРИСТОС / ВИЛА ЛИЦА
Понуди на вашиот Е-Маил
Контакт

Улица."27 Март" бр.3
1000 Скопје Македонија

тел/факс: +389 02 / 3132312
тел: +389 02 / 3109448

e-mail:
info@magelantravel.com.mk
magelanclub@magelantravel.com.mk

Има 173 моментално присутни.